مروری بر تکنیک های تشخیص چهره با استفاده از پردازش تصویر

دانلود مقاله مروری بر تکنیک های تشخیص چهره با استفاده از پردازش تصویر

مقاله مروری بر تکنیک های تشخیص چهره با استفاده از پردازش تصویر را برای شما دانشجویان گرامی قرار دادیم که با لینک مستقیم می توانید دریافت نمایید .مقاله مورد نظر به زبان فارسی توسط زهره راشکی ،فاطمه عباسی نوشته شده است و محتوایی با ارزش خود را در۵ صفحه  ارائه داده است . در ادامه توضیحات بیشتری درباره این مقاله وجود دارد که می توانید مطالعه کنید . را برای شما دانشجویان گرامی قرار دادیم که با لینک مستقیم می توانید دریافت نمایید.

زبان آموزشی: فارسی

کلمات کلیدی: الگو پردازش تصویر، تشخیص الگو ،تشخیص چهره، ICA

چکیده :

فرآیند شناسایی را انجام می دهد.تشخیص تکنولوژی تشخیص چهره از جمله تکنولوژی های به روزهست که با نداشتن کوچکترین مزاحمت برای فرد چهره امروزه کاربردهای فراوانی پیداکرده که می توان به چهره نگاری پلیسی،مسایل نظامی، حقوقی، بازیابی تصویر، تعیین هویت سابقه داران، تصاویر ویدیویی و غیره اشاره کرد.

تشخیص الگوی چهره به عنوان یکی از حالات آنالیز هوشمند رایانه ای محسوب می شود. همواره در این زمینه پیشرفتهایی صورت می گیرد که این پیشرفتها به صحت و دقت عمل بالایی در شناسایی چهره منجرمی شود.

بر این اساس مقاله حاضر به مطالعه در زمینه تشخیص چهره با استفاده از پردازش و شبکه های کانولوشنال با ویژگی های ویولت و ترکیب هیستوگرام گرادیان و الگوی باینری محلی به عنوان الگوریتم های مفید ICA تصویر می پردازد.

الگوریتم و موثر برای تشخیص چهره با استفاده از تکنیک های پردازش تصویر معرفی و مورد بررسی قرار گرفت.

مقاله

الگو پردازش تصویرتشخیص چهرهمروری بر تکنیک های تشخیص چهره با استفاده از پردازش تصویر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!